ALITEO.comALITEO.com
menu
Všechny funkcionality
Všechny funkcionality

Jasně, přehledně a na jednom místě.

přizpůsobí ALITEO vašim procesům

všech objektů a evidencí dle vaši potřeby

jasný a detailní přehled o aktivitách

v aplikaci nebo e-maily a jen vyrozhodnete v jakém rozsahu

jako integrální součást vaší společnosti

měření, vykazování a fakturace

ve formě grafů, přehledů a statistik

dokonalý přehled o aktivitách podřízených

time management s plánováním a synchronizací

přehledně s řešitelem a upozorněním na změny

s oprávněními pro kompetentní

Všechny články

Garantovaný úspěch přes prémiovou implementaci systému ALITEO

Důležitost osobního přístupu k úspěšné implementaci.
Napsal Daniel / 16.Říj.2023

Ve světě technologií a digitálních řešení, není klíčovou složkou úspěchu jen samotný software, ale především lidé a procesy, které jej obklopují. Implementace softwarového řešení do organizace je něco, co by mělo projít nejen technickým, ale také organizačním a kulturním filtrem podniku. Díky našim bohatým zkušenostem v oblasti implementací nabízíme sofistikovaný přístup, který zahrnuje odbornou analýzu, strategické plánování a personalizovanou podporu.


Začínáme na startu – s definováním procesu, který má být v ALITEO implementován.

Tento první krok během implementace je nejen standardní procedurou, ale i možností pro reflexi a optimalizaci stávajícího procesu ze strany zákazníka. Často jsme svědky "aha-zážitků", kdy si zákazník uvědomí potenciální místa k vylepšení při přezkoumání svých procesů s lidmi, kteří je na denní bázi provádějí.


Implementace

Implementace sama, ať už prováděná na dálku nebo nejčastěji využívaným způsobem – přímo na místě u zákazníka, je prováděna v úzké spolupráci a v neustálém dialogu se všemi zúčastněnými stranami. Osobní přístup umožňuje nejen hlubší pochopení specifik vašeho podniku, ale také flexibilnější a efektivnější vyřešení případných komplikací na cestě za úspěšnou implementací.
Analyzujeme, přenášíme a validujeme váš proces do systému ALITEO tak, abychom zabezpečili jeho co možná nejhladší přenesení do digitální sféry. Během tohoto procesu se často ujímáme úlohy oponenta procesu, přičemž uplatňujeme naše zkušenosti a know-how na vylepšení a zefektivnění přenesených procesů, kde je to možné a vhodné. To zahrnuje i vzájemnou validaci a vylepšování procesu s využitím všech dostupných nástrojů, které ALITEO nabízí.

Jelikož chápeme, že každý projekt je unikátní, přistupujeme k validaci a testování implementovaných procesů s maximální pozorností a respektem ke specifikům vašeho podniku. Dále poskytujeme komplexní školení pro klíčové uživatele a po celou dobu trvání implementace nabízíme podporu a asistenci prostřednictvím našeho supportu, který vám je samozřejmě připraven odpovídat na vaše dotazy nebo sbírat vaše podněty pro lepší fungování našeho systému i po ukončení vaší implementace.

Výsledkem je nejen funkční systém ALITEO, ale také proces, který je optimalizován, vyladěn a přizpůsoben reálným potřebám vaší organizace. Implementace s námi není jen o technologii, je to partnerství, které staví na zkušenostech, odbornosti a spolupráci směrem k úspěchu vašeho podniku. Časová náročnost na kterou je třeba se připravit je závislá na velikosti a požadavcích vaší společnosti. V principu si však odpovídá 12-50 hodinám, za které se s námi dopracujete k požadovanému výsledku.

Ujistěte se, že vaše cesta digitální transformací bude hladká a efektivní, díky komplexnímu a zkušenému přístupu, který ALITEO nabízí.

Mohlo by vás zajímat

Všechny články

TIP 1: Dynamické vytváření obsahu a programu schůzky, porady, jednání 

Ve firmě se soustředíme na efektivní řízení týmů a strategií, kde manažeři tráví čas komunikací s lidmi a zlepšováním procesů, nikoli administrativou. Díky ALITEO zefektivňujeme schůzky a procesy, zajišťujeme lepší přípravu a koordinaci úkolů, což vede k rychlejšímu dosahování cílů a lepší organizaci práce.

TIP 2: Průběh a řízení schůzky, online vytváření zápisu a návazných úkolů

V KARAT Software řídíme porady, kde rotujeme roli vedoucího pro lepší přípravu a průběh setkání. ALITEO nám umožňuje snadné přesuny bodů porady a komplexní zápisy, zajišťující efektivní sledování úkolů v reálném čase.

TIP 3: Průběžná kontrola úkolů a dohod učiněných v rámci schůzek

V naší firmě pravidelné schůzky managementu řeší strategická rozhodnutí a reakce na vývoj projektů. Před ALITEO bylo sledování úkolů a získávání informací zdlouhavé. Nyní ALITEO umožňuje jednotný systém řízení, zvyšuje průhlednost a efektivitu, šetří čas a předchází nedorozuměním.

Jste připraveni být efektivní?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Nebo nás kontaktujte přímo vy.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

Víc času na práci, která vás baví
KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena

mobilní aplikace již

KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena