ALITEO.comALITEO.com
menu
Všechny funkcionality
Všechny funkcionality

Jasně, přehledně a na jednom místě.

přizpůsobí ALITEO vašim procesům

všech objektů a evidencí dle vaši potřeby

jasný a detailní přehled o aktivitách

v aplikaci nebo e-maily a jen vyrozhodnete v jakém rozsahu

jako integrální součást vaší společnosti

měření, vykazování a fakturace

ve formě grafů, přehledů a statistik

dokonalý přehled o aktivitách podřízených

time management s plánováním a synchronizací

přehledně s řešitelem a upozorněním na změny

s oprávněními pro kompetentní

Obchodní společnosti

ALITEO je všestranný nástroj pro obchodní firmy, který centralizuje komunikaci se zákazníky, automatizuje procesy a profesionálně řídí projekty.

Poptávky nebo zákaznické požadavky ↗

ALITEO umožňuje směřovat celou komunikaci se zákazníkem do úkolů, které mohou být ukládány ke konkrétnímu zákazníkovi vždy, když se vám rozhodne napsat e-mail. Součástí takového úkolu jsou přílohy, termíny, komentáře a další evidence. V případě potřeby může být tento úkol automaticky přiřazen konkrétnímu procesu a osobám, jako jsou obchodníci, oddělení podpory nebo všichni ostatní, kteří se starají o úspěšné vyřešení zákaznického požadavku. Samozřejmostí jsou nástroje pro vyhodnocování a kontrolu vzniklých požadavků, které profesionalizují váš přístup k vedení týmů.

Nové příležitosti

Nahraďte vaše současné CRM komplexním nástrojem ALITEO, který kromě zákaznických evidencí zvládá také komplexní řízení projektů a týmů. Mějte vždy přehled o všech obchodních příležitostech a zároveň i kontrolu nad jejich průběhem. S ALITEO získáte lepší koordinaci mezi členy týmu a zákazníkem, což zaručuje profesionálnější výstupy a komunikaci. Přispívá také k úspěšnému obchodnímu případu, který díky ALITEO zvládnete dovést až do samotné realizace.

Automatizace procesů ↗

Vstupte do nové éry efektivního řízení s nástrojem ALITEO! Naše platforma vám poskytne inovativní možnosti automatizace, abyste byli schopni maximalizovat efektivitu ve vaší společnosti. Už nezapomenete na důležité termíny, komentáře nebo dohodnuté procesy, protože ALITEO je za vás sleduje a poskytuje vám zpětnou vazbu.

„Od prvního e-mailu přes nabídku a podpis smlouvy až po samotnou realizaci! Takto jsme sjednotili postup a stanovili jasné procesy a kompetence v rámci jedné aplikace. Díky ALITEO máme znovu náskok před konkurencí. "
Daniel Holec
Obchodní ředitel

Komunikace

všechny informace na jednom místě
Bezplatné přístupy pro zákazníky, se kterým začínáte nový projekt.
Vedení konkrétní zakázky jako projektu s definovanými úkoly a ucelenou komunikací v rámci konkrétních případů.
K dispozici je nástroj porad, chaty, projektové chaty nebo i videokonference, které zajistí efektivní komunikaci v projektu.
Každá dohoda nebo změna je zapsána do aktivit daného úkolu a je jednoduše dohledatelná.

Analytika a procesy

vývoj, podpora a interní procesy v jedné aplikaci
ALITEO je klíčem k efektivnímu řízení podpory, nových projektů a dalších procesů. Díky pracovním prostorám můžete spravovat nekonečné množství procesů v jedné aplikaci.
Vytvoření úkolu a následná komunikace přímo v ALITEO nebo formou e-mailových odpovědí? Je to na vás. Odpovědi na oznámení v e-mailu se automaticky zařadí do příslušného úkolu. Bez nutnosti registrace můžete efektivně komunikovat a řešit úkoly i přes e-mail.
Nástroje pro řízení projektů poskytují přehledné vizualizace, zprávy a analytické nástroje, které umožňují sledovat pokrok, identifikovat úzká místa a zlepšit efektivitu práce.
Dashboardy vám umožní připravit analytické pohledy na data a vizualizovat je formou grafů nebo seznamů a umisťovat je kdekoli potřebujete.

Vedení projektů

agilně, nebo klasickou vodopádovou metodou
Samostatný projekt pro každou novou zakázku s úkoly, řešiteli, přílohami, termíny a odvedeným časem, který lze verifikovat a používat jako podklad k fakturaci nebo cenotvorbě.
Vyhodnocování, SLA, přehledy a reporty patří k nástrojům řízení každého zákaznického projektu a pomáhají zajistit očekávanou ziskovost a zákaznickou spokojenost během projektu.
ALITEO umožňuje regulovat přístupy pro zákazníka a chránit vaše interní data. Dovoluje vám přidávat a spravovat dokumenty, návrhy a technické specifikace přímo v příslušném projektu.
Nástroj Projektové porady profesionalizuje vaše setkání a umožňuje vám provázat dohody, povinnosti a úkoly s konkrétními termíny vašich setkání.

Jste připraveni být efektivní?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Nebo nás kontaktujte přímo vy.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

Víc času na práci, která vás baví
KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena

mobilní aplikace již

KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena