ALITEO.comALITEO.com
menu
Všechny funkcionality
Všechny funkcionality

Jasně, přehledně a na jednom místě.

přizpůsobí ALITEO vašim procesům

všech objektů a evidencí dle vaši potřeby

jasný a detailní přehled o aktivitách

v aplikaci nebo e-maily a jen vyrozhodnete v jakém rozsahu

jako integrální součást vaší společnosti

měření, vykazování a fakturace

ve formě grafů, přehledů a statistik

dokonalý přehled o aktivitách podřízených

time management s plánováním a synchronizací

přehledně s řešitelem a upozorněním na změny

s oprávněními pro kompetentní

Softwarové společnosti

Řízení vývoje s ALITEO vám umožní agilní nebo klasické řízení projektů. Poskytuje koordinaci a přehlednost, automatizuje procesy a umožňuje vedení projektů a komunikaci v jedné aplikaci s analytickými nástroji a vizualizacemi. Tím se výrazně zlepšuje efektivita práce.

Řízení vývoje

Ať už řídíte vaše projekty agilně nebo klasickou vodopádovou metodou, s ALITEO budete vždy vědět, na čem jste. S kanbanem a podporou agilního vývoje máte plnou kontrolu nad každým krokem. Pracujte s různými pohledy na úkoly, řešitele, atributy nebo prioritu a mějte tak kontrolu nad vaším vývojem. Pro ty, kdo preferují tradiční vodopádový přístup, nabízíme sekce a etapy. Přesně definované fáze projektu vám umožňují plánovat, organizovat a řídit vaše projekty.

Koordinace a přehled

Díky nástroji ALITEO budete mít vždy přehled o svých projektech a budete mít kontrolu nad jejich průběhem. S naším intuitivním a přehledným nástrojem budete vědět, co se ve vaší společnosti a na projektech děje, jak se věci vyvíjejí a kdo je zodpovědný za jednotlivé úkoly. S ALITEO získáte lepší koordinaci mezi členy týmu a zákazníkem, což zaručí rychlejší a efektivnější realizaci projektů. Nechte se převést do světa bezproblémového řízení projektů s nástrojem ALITEO!

Automatizace procesů

Vstupte do nové éry efektivního řízení projektů s nástrojem ALITEO! Naše platforma vám poskytne inovativní možnosti automatizace, abyste byli schopni maximalizovat efektivitu ve vaší společnosti. Už nezapomenete na důležité termíny, komentáře nebo dohodnuté procesy, protože ALITEO je za vás sleduje a poskytuje vám zpětnou vazbu.

„Okrem možnosti agilného riadenia vývoja ma v ALITEO veľmi teší možnosť nastaviť súkromia príloh, to-do, komentárov a iných evidencií. Reálne nám to umožňuje viesť internú komunikáciu v rámci úlohy, ktorú nám zadal zákazník na vývoj alebo support bez toho, aby tú komunikáciu videl."
Peter Ďurčák
Head of product

Vedení projektů

agilně, nebo klasickou vodopádovou metodou
Samostatný projekt pro každou novou zakázku s úkoly, řešiteli, přílohami, termíny a odvedeným časem, který lze verifikovat a používat jako podklad k fakturaci, cenotvorbě nebo k optimalizaci výrobních procesů.
Vyhodnocování, SLA, přehledy a reporty patří k nástrojům řízení každého zákaznického projektu a pomáhají zajistit očekávanou ziskovost a zákaznickou spokojenost během projektu. Cloudové API umožňuje integrovat váš ERP systém s ALITEO a dosáhnout tak efektivní synergie.
ALITEO umožňuje regulovat přístupy pro zákazníka a chránit vaše interní data. Dovoluje vám přidávat a spravovat dokumenty, návrhy a technické specifikace přímo v příslušném projektu.
Nástroj Projektové porady profesionalizuje vaše setkání a umožňuje vám provázat dohody, povinnosti a úkoly s konkrétními termíny vašich setkání.

Komunikace

všechny informace na jednom místě
Bezplatné přístupy pro zákazníky, se kterým začínáte nový projekt.
Vedení konkrétní zakázky jako projektu s definovanými úkoly a ucelenou komunikací v rámci konkrétních případů.
K dispozici je nástroj porad, chaty, projektové chaty nebo i videokonference, které zajistí efektivní komunikaci v projektu.
Každá dohoda nebo změna je zapsána do aktivit daného úkolu a je jednoduše dohledatelná.

Analytika a procesy

vývoj, podpora a interní procesy v jedné aplikaci
ALITEO je klíčem k efektivnímu řízení podpory, nových projektů a dalších procesů. Díky pracovním prostorám můžete spravovat nekonečné množství procesů v jedné aplikaci.
Vytvoření úkolu a následná komunikace přímo v ALITEO nebo formou e-mailových odpovědí? Je to na vás. Odpovědi na oznámení v e-mailu se automaticky zařadí do příslušného úkolu. Bez nutnosti registrace můžete efektivně komunikovat a řešit úkoly i přes e-mail.
Nástroje pro řízení projektů poskytují přehledné vizualizace, zprávy a analytické nástroje, které umožňují sledovat pokrok, identifikovat úzká místa a zlepšit efektivitu práce.
Dashboardy vám umožní připravit analytické pohledy na data a vizualizovat je formou grafů nebo seznamů a umisťovat je kdekoli potřebujete.

Jste připraveni být efektivní?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Nebo nás kontaktujte přímo vy.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

Víc času na práci, která vás baví
KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena

mobilní aplikace již

KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena