ALITEO.comALITEO.com
menu
Všechny funkcionality
Všechny funkcionality

Jasně, přehledně a na jednom místě.

přizpůsobí ALITEO vašim procesům

všech objektů a evidencí dle vaši potřeby

jasný a detailní přehled o aktivitách

v aplikaci nebo e-maily a jen vyrozhodnete v jakém rozsahu

jako integrální součást vaší společnosti

měření, vykazování a fakturace

ve formě grafů, přehledů a statistik

dokonalý přehled o aktivitách podřízených

time management s plánováním a synchronizací

přehledně s řešitelem a upozorněním na změny

s oprávněními pro kompetentní

Ceník

Správná manažerská rozhodnutí vyžadují dostatek informací a nadhledu. ALITEO Vám umožní pracovat s daty, která shromažďujete, vyhodnocovat je a činit tak správná rozhodnutí.

Kolik uživatelů máte?

Máte více než 500 zaměstnanců? Kontaktujte nás pro sestavení tarifu na míru vašim potřebám.

Kontaktovat ALITEO

Basic

ZDARMANeplatíte nic
3 aktivní projekty30 projektových úkolůÚložiště 1 GBMaximálně 5 uživatelů

Advance

€4/uživatele
50 aktivních projektů1 000 projektových úkolůÚložiště 50 GBNeomezený počet externích uživatelůKlientská podpora ALITEO support

Premium

€6/uživatele
100 aktivních projektů2 000 projektových úkolůÚložiště 100 GBNeomezený počet externích uživatelůKlientská podpora ALITEO supportAPI komunikace

Professional

€8/uživatele
200 aktivních projektů4 000 projektových úkolůÚložiště 150 GBNeomezený počet externích uživatelůKlientská podpora ALITEO supportAPI komunikace

Enterprise

€10/uživatele
10 000 aktivních projektů200 000 projektových úkolůÚložiště 1000 GBNeomezený počet externích uživatelůKlientská podpora ALITEO supportAPI komunikace
Vyzkoušet ALITEO zdarma

Často kladené otázky

Jak se ALITEO licencuje?

V současné době se licenční politika ALITEO odvíjí od počtu projektů, projektových úkolů a velikosti prostoru, který se k dané licenci váže. Následně si předplatíte tolik interních uživatelů, kolik vaše společnost potřebuje. Externí uživatelé s předem definovanými oprávněními a v neomezeném počtu jsou zdarma.

Jaké způsoby platby akceptujete?

ALITEO si můžete koupit pomocí jakékoli podporované kreditní karty, kterou si v systému zaregistrujete, a přes certifikovanou platební bránu následně probíhají transakce. Při ročním předplatném dokonce získáváte slevu v podobě odpuštění dvou měsíčních splátek.

Co v ALITEO znamená společnost?

Společnost v pojetí ALITEO je prostor, v jehož rámci působí skupina uživatelů, kteří jsou začleněni do týmů, projektů, nebo působí jako externí uživatelé a organizují v nich jejich práci. Společnost nám zároveň umožňuje definovat více pracovních prostor se specifickými nastaveními, která dovolují aplikovat v rámci jedné společnosti různé pracovní a procesní postupy.

Co znamená v ALITEO tým?

V ALITEO můžete v rámci vaší společnosti vytvářet týmy. Týmy sdružují lidi, kteří spolupracují na dosažení konkrétních cílů a mají k tomu k dispozici všechny potřebné nástroje, jako jsou porady, úkoly, chaty, úložiště dokumentů a mnoho jiného. V ALITEO můžete vytvořit tým pro své marketingové oddělení, IT oddělení nebo vytvořit tým spolupracovníků zaměřených na konkrétní iniciativu. Každý úkol, který v rámci ALITEO vznikne, může být v rámci své etapy řešení předán k vyjádření týmu, aniž by měnil svého řešitele. Rovněž v případě potřeby je v ALITEO možné vytvořit řešitelskou skupinu, která může být jako tým řešitelem daného úkolu. Díky tomu je pro každého snadné organizovat skupiny lidí podle konkrétních pracovních toků.

Bude mi účtovaná DPH?

Ano. Na vaši celkovou částku k úhradě budeme uplatňovat státní a místní daň na základě vaší fakturační adresy.

Nabízíte slevy?

Společnosti, které si zvolí roční předplatné, nabízíme dva měsíce ALITEO zdarma.

Jaké jsou vaše storno podmínky?

Pokud svoje předplatné zrušíte před dalším cyklem obnovení, zachováte si přístup ke všem vlastnostem dané licence do konce období předplatného. Po skončení platnosti předplatného se vaše licence změní na Basic s příslušnými oprávněními. Svá data neztrácíte, zůstanou i nadále dostupná v ALITEO.

Jaká bezpečnostní opatření jsou implementována?

ALITEO používá k ochraně vašich informací fyzické, procedurální a technické záruky. Vaše údaje pravidelně zálohujeme, abychom předešli ztrátě dat a pomohli při obnově. Hostujeme data v zabezpečených datových centrech v Evropě s certifikací ISO/IEC 27001: 2013 a NIST SP 800-53.
ALITEO používají menší firmy ale i velké korporace
Zobrazit reference

Jste připraveni být efektivní?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Nebo nás kontaktujte přímo vy.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

Víc času na práci, která vás baví
KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena

mobilní aplikace již

KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena