ALITEO.comALITEO.com
menu
Všechny funkcionality
Všechny funkcionality

Jasně, přehledně a na jednom místě.

přizpůsobí ALITEO vašim procesům

všech objektů a evidencí dle vaši potřeby

jasný a detailní přehled o aktivitách

v aplikaci nebo e-maily a jen vyrozhodnete v jakém rozsahu

jako integrální součást vaší společnosti

měření, vykazování a fakturace

ve formě grafů, přehledů a statistik

dokonalý přehled o aktivitách podřízených

time management s plánováním a synchronizací

přehledně s řešitelem a upozorněním na změny

s oprávněními pro kompetentní

Výrobní podniky

Řízení projektů s nástrojem ALITEO zlepšuje efektivitu a koordinaci prostřednictvím centralizace informací, sledování postupu a pokroku, automatizace procesů a transparentní komunikace mezi týmem a zákazníkem. Nabízí přehledné vizualizace, analytické nástroje a možnost integrace se stávajícími systémy.

Řízení projektů

Použitím nástroje pro řízení projektů ALITEO lze zlepšit efektivitu a produktivitu společnosti díky centralizaci všech informací o projektu na jedno místo a sledování jeho postupu a pokroku. Komunikace mezi členy týmu a zákazníkem je zaznamenávána a sledována v rámci ALITEO, což přispívá k lepší úrovni a větší transparentnosti.

Nové příležitosti

Nahraďte vaše současné CRM komplexním nástrojem ALITEO, který kromě zákaznických evidencí zvládá také komplexní řízení projektů a týmů. Mějte vždy přehled o všech obchodních příležitostech a zároveň i kontrolu nad jejich průběhem. S ALITEO získáte lepší koordinaci mezi členy týmu a zákazníkem, což zaručuje profesionálnější výstupy a komunikaci. Přispívá také k úspěšnému obchodnímu případu, který díky ALITEO zvládnete dovést až do samotné realizace.

Automatizace procesů

Vstupte do nové éry efektivního řízení s nástrojem ALITEO! Naše platforma vám poskytne inovativní možnosti automatizace, abyste byli schopni maximalizovat efektivitu ve vaší společnosti. Už nezapomenete na důležité termíny, komentáře nebo dohodnuté procesy, protože ALITEO je za vás sleduje a poskytuje vám zpětnou vazbu.

Projekty

agilně, nebo klasickou vodopádovou metodou
Samostatný projekt pro každou novou zakázku s úkoly, řešiteli, přílohami, termíny a odvedeným časem, který lze verifikovat a používat jako podklad k fakturaci, cenotvorbě nebo k optimalizaci výrobních procesů.
Vyhodnocování, SLA, přehledy a reporty patří k nástrojům řízení každého zákaznického projektu a pomáhají zajistit očekávanou ziskovost a zákaznickou spokojenost během projektu. Cloudové API umožňuje integrovat váš ERP systém s ALITEO a dosáhnout tak efektivní synergie.
ALITEO umožňuje regulovat přístupy pro zákazníka a chránit vaše interní data. Dovoluje vám přidávat a spravovat dokumenty, návrhy a technické specifikace přímo v příslušném projektu.
Nástroj projektové porady profesionalizuje vaše schůzky a umožňuje vám provázat dohody, povinnosti a úkoly s konkrétními termíny vašich setkání.

Plánování a procesy

vývoj, podpora a interní procesy v jedné aplikaci
Zlepšení koordinace a sledování projektů v rámci výrobního procesu. ALITEO je klíčem k efektivnímu řízení a správě procesů. Díky pracovním prostorám můžete spravovat nekonečné množství procesů v jedné aplikaci a řídit tak všechna oddělení vaší společnosti.
Vytvoření úkolu a následná komunikace přímo v ALITEO nebo formou e-mailových odpovědí? Je to na vás. Odpovědi na oznámení v e-mailu se automaticky zařadí do příslušného úkolu. Bez nutnosti registrace můžete efektivně komunikovat a řešit úkoly i přes e-mail.
Nástroje pro řízení projektů poskytují přehledné vizualizace, zprávy a analytické nástroje, které umožňují sledovat pokrok, identifikovat úzká místa a zlepšit efektivitu práce.
Dashboardy vám umožní připravit analytické pohledy na data a vizualizovat je formou grafů nebo seznamů a umisťovat je kdekoli potřebujete.

Komunikace

všechny informace na jednom místě
Bezplatné přístupy pro zákazníky, se kterými začínáte nový projekt.
Vedení konkrétní zakázky jako projektu s definovanými úkoly a ucelenou komunikací v rámci konkrétních případů.
K dispozici jsou chaty, projektové chaty nebo i videokonference.
Každá změna nebo dohoda je zapsána do „aktivit“ daného úkolu a ta je jednoduše dohledatelná v chronologicky uspořádaném seznamu aktivit.

Jste připraveni být efektivní?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme. Nebo nás kontaktujte přímo vy.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.

Víc času na práci, která vás baví
KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena

mobilní aplikace již

KARAT Software a. s.
Dvořákova 2881/77
750 02 Přerov
Česká republika
 
IČ: 25352687
DIČ: CZ25352687
Zápis v OR: oddíl B, vložka 1413
Vedeno u: Krajský soud v Ostravě
 

Copyright 2023 KARAT Software
Všechna práva vyhrazena